Arredimi i ambienteve të banimit
Prodhim Kuzhinash
Arredimi i Hoteleve
Punime Druri
Previous
Next
kush jemi ne

Eder Furniture

Eder Furniture Shpk është një ndërmarrje si rezultat i një tradite shumë vjeçare në fushën e prodhimit të mobiljeve dhe arredimeve. Me një eksperiencë 55 vjeçare, Eder Furniture vazhdon të ruajë traditën dhe kualitetin e prodhimit duke qendruar në krye të cilësisë së punës.

Rreth
Eder Furniture

Shërbimet
tona

si dallojmë nga të tjerët

Kualitet dhe performancë

01

Punim efikas

Kompania Eder Furniture kontribon në mbi 100 projekte të ndryshme çdo vit brenda dhe jashtë shtetit.

02

Zgjidhje fleksibël

Ne kuptojmë projektin tuaj dhe pasi e analizojmë, ofrojmë një zgjidhje efikase, të shpejtë dhe të saktë.

03

Shërbime të ndryshme

Eder Furniture nuk ndalon! Çdo vit kompania është në kërkim për të shtuar gamën e shërbimeve që ofron.

Çfarë bëjmë ne

Shërbimet tona

Lista jonë e shërbimeve është më e gjerë…

Kërko informacion

Plotësoni të dhënat më poshtë për tu konsultuar me ne rreth projektit tuaj.

  Lider në prodhimin e mobiljeve
  dhe arredimeve.

  55

  vite eksperiencë

  Na telefono

  +355 67 203 0162
  +355 67 203 0163

  Dërgoni një email

  info@ederfurniture.al

  sqShqip
  en_USEnglish sqShqip